7 апр. 2016 г.

У міському парку Житомира знесли сцену, яка закривала прохід. ФОТО

У міському парку культури та відпочинку ім. Гагаріна працівники комунального підприємства демонтували сцену під аркою. Купа гнилих дощок і металолому.


Незрозуміло хто і для чого поставив цю сцену прямо в кінці Старого бульвару на вході у парк, повністю перекривши прохід. Роками вона так стояла і це нікого не бентежило, хоча ідея не розумна - арка, на те і арка, щоб через неї проходили люди.

- Ти б поставив у дверях свого будинку стола, лаву чи сцену? Звісно, ні, потрібно бути ідіотом щоб таке зробити, - коментує факт демонтажу сценічного майданчика житомирянин Володимир.

Гнилі дошки демонтованої сцени свідчать про її аварійність.Житомиряни жваво обговорюють дану подію у соцмережі Фейсбук, є як прихильники та і противники. Про останніх - вони геть забули що у парку є літня, накрита з відповідними умовами сцена "Ракушка". Тож противники пишуть: "А де тепер проводити концерти у парку?".

- Самий кончений майданчик був. Місце не пристосоване, акустика жахлива, мережа слабка, помост убитий, під'їзд відсутній, гримерки відсутні. Ракушка, при всіх недоліках, чудова, хай лише дороблять, - ділиться враженням житомирянин Ілля Грицанюк, коментуючи дану подію у Фейсбук.


- Ця сцена була аварійною давно. Це ж як треба було не любити власне місто, щоб поставити дерев'яне опудало біля чарівної архітектурної споруди. Ще з Михайлівської варто прибрати таке ж страхіття. Досить триматись за примітивний несмак, шановні житомиряни. У нас достатньо майданчиків для артистів і ще з'явиться. Ну досить з обласного центру робити селище міського типу. Писали про цю сцену вже давно, нарешті, наважились прибрати. ПС А сцена у міста є - ставити її в будь-який момент можна будь-де.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Старый Житомир фото 1930, 1950, 1960, 1970 годов городской парк Гагарина Шодуара

На даний час планують створити арт-майданчик в Жовтні. Для Ірини Білик не підійде, але прості групи та виконавці зможуть приїздити. Малі сцени мають бути і їх будуть встановлювати, але вони мають відповідати архітектурній композиції, а не бути черговим захаращенням, - говорить журналіст Назар Томчук.

Начальник міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, пише: "А я теж за простір! Є комфортна, відремонтована, крита, з сидіннями та кімнатами для переодягання "Ракушка". А там виступати було не зручно ні для гуртів, ні для глядачів."

>

related posts

ВК