13 апр. 2016 г.

Поїзди Укрзалізниці на травневі свята. Квитки Укрзалізниці купуємо дешевше ніж у посередника. ВІДЕО

 Житомиряни вже можуть придбати квитки на додаткові поїзди, які “Укрзалізниця” призначила на Великодні та травневі свята.


Залізничні квитки зручно купувати через Інтернет - вдома, на роботі, будь-де.

У святкові дні через Житомирську область курсуватимуть 4 додаткові поїзди у західному напрямку.


  • Зокрема, №191/192 Київ – Львів, який їде через Коростень та Новоград-Волинський (із Києва та Львова – 29, 30 квітня, 3, 7, 9 травня);
  • № 235 Харків – Ужгород (з Харкова 29 квітня, 2, 5, 8, 9 травня, із Ужгорода – 30 квітня, 3, 7, 9, 10 травня) їде через Новоград-Волинський, Яблунець та Коростень;
  • № 745/746 Київ – Львів (із Києва та Львова – 28, 29 квітня та 2, 3, 6, 8, 9 травня), швидкісний потяг Інтерсіті через Коростень.


На пікову дату 29 квітня Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд у популярному західному напрямку – з Києва до Ужгорода. Поїзд відправиться з Києва в п’ятницю 29 квітня о 19:45 та прибуде до Ужгорода 30 квітня о 10:53. Окрім киян і гостей столиці, поїздом також можуть скористатися мешканці Коростеня, Новоград-Волинського, Шепетівки, Львова, Стрия, Славського.

Важливою перевагою купівлі залізничних квитків через Інтернет є можливість вибору вільного місця в вагоні потяга, економія часу на поїздку до залізничної каси вокзалу та стояння у черзі.

Електронний квиток не обов’язково обмінювати на оригінальний паперовий квиток – під час посадки на потяг досить показати провідникові роздруківку електронного квитка з QR-кодом, яку видає термінал і спокійно подорожувати до бажаного міста.

До того значною перевагою є купівля квитків в Укрзалізниці напряму, без посередника, та його комісії відповідно. Приміром за нашим дослідженням купівля квитка на потяг з Бердичева до Львова на 20 травня 2016 р. на одне і теж місце і вагон мала різницю у 14 грн, між Укрзалізницею та компанією, посередником, у якої відповідно квиток коштував на 14 грн дорожче.

Тож пропонуємо Вам корисну інструкцію, як купувати квитки зручно та дешевше, без переплат:


>

related posts

ВК