30 мар. 2016 г.

Передати показники газового лічильника можна і через SМS. ІНСТРУКЦІЯ


З 1 квітня 2016 року клієнти «Житомиргазу» окрім зручного способу через Інтернет, а також телефоних дзвінків можуть надавати показання газового лічильника на SМS-номер 7104. 


Надсилати дані необхідно з 1 по 5 число щомісяця за допомогою короткого SМS-повідомлення.

Про це заявляю прес-служба газового монополіста Житомирщини.

У повідомленні на короткий номер 7104 необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

«Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що показання надіслані некоректно. Необхідно перевірити, чи правильно вказана кількість цифр особового рахунка, чи наявний саме пробіл, а не інший знай знак, між номером особового рахунка та показаннями. Після перевірки необхідно спробувати знову. Якщо ви отримали у відповідь «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо», можете бути певні, що показання будуть внесені», – зазначає начальник управління клієнтського сервісу Сергій Пікуль.

Передати показання можна й іншим способом:

  • через Особистий кабінет на сайті zt.104.ua;
  • зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0412) 55-80-04;
  • надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@zt.104.ua;

  • вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі.


Передані показання смс-повідомленням на номер 7104 відобразяться у особовому рахунку протягом 2-3 днівВідправка повідомлення не потребує ніяких додаткових коштів на рахунку, його вартість – відповідно до тарифу мобільного оператора, яким користується клієнт, - стверджують у "Житомиргазі".

Втім світова практика показує, що SМS відходять у минуле - це радше вчорашній день, що пітверджують данні українськиї операторів по кількісті відправлених повідомлень за минулий рік. Вона зменшується.

Також передати показники, переглянути стан рахунку та завантажити квитанцію українці можуть через Інтернет. Детальніше тут


>

related posts

ВК