28 мар. 2016 г.

Весна впливає: у тюрмі Житомира весільний бум. ФОТО

На дня будучи засудженими та в умовах позбавлення волі одружитися зі своїми коханими вирішили одразу троє в’язнів Житомирської установи виконання покарань (УВП) №8, по вул. Ватутіна.


Двоє засуджених прийняли таке рішення, відбуваючи покарання у Житомирській УВП-8, а ув’язнений вирішив одружитися, перебуваючи під вартою у слідчому ізоляторі при установі.


За словами прес-служби Пенітенціарної служби одруження відбулось досить скромно і «по закону».

Пари обмінялись каблучками, які вже зовсім скоро засудженим і ув’язненому довелося залишити на зберігання своїм дружинам. Після привітань лише двом парам молодят, згідно законодавства, залишилось очікувати та готуватись до своєї черги на тривале побачення.

Також пенітенціарії розповідають, що один із наречених, засуджений до довічного позбавлення волі у січні він зайняв перше місце в номінації літературний жанр (поезія) у Всеукраїнському творчому конкурсі талантів серед довічно ув'язнених проекту «Арт-Примирення».

- Адміністрація керівництво всіляко сприяє реєстрації шлюбів, бо підтримання соціальних зв’язків, створення родини, прагнення якомога швидше опинитися поруч з близькими людьми дуже позитивно позначається на правослухняній поведінці засуджених і ув’язнених та сприяє їх успішній соціальної адаптації після звільнення. З початку року в Житомирській установі виконання покарань (№8) було зареєстровано 7 одружень, - заявляють у Житомирській УВП-8.

Фотографії надані прес-службою управління ДПтС України в Житомирській області.


>

related posts

ВК