31 мар. 2016 г.

Історична справедливість: Житомир отримає вулицю Святослава Ріхтера

піаніст Святослав Теофілович Ріхтер
У Житомирі може бути нарешті відновлена історична справедливість: нинішня вулиця 1 Травня може отримати ім'я геніального музиканта - Святослава Ріхтера. Це піаніст народився у Житомирі та жив по цій вулиці.

Роками його ім'я у рідному місті гідно не було увічнене. Лише останніми роками Житомирська обласна Філармонія отримала його ім'я, а у 2011 місто спромоглося на стіні музичної школи (яка теж отримала його ім'я) по вул. 1 Травня відкрити меморіальну дошку Ріхтеру. Як це було - дивіться тут у нашому матеріалі. 

І ось сьогодні, 5 років тому на сайті Житомирської міської ради зареєстрований проект рішення "Про перейменування вулиці 1 Травня на вулицю Святослава Ріхтера". Незабаром він буде винесений на депутатську сесію.


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ


від _________№__________
              м. Житомир

Про перейменування вулиці 1 Травня на вулицю Святослава Ріхтера

Розглянувши звернення Житомирського обласного німецького товариства «Відергебурт» щодо перейменування вулиці 1 Травня на вулицю Святослава Ріхтера, враховуючи рекомендації: міської комісії з топоніміки (протокол № 1 від 01.04.2015 року), тимчасової комісії міської ради з питань перейменування вулиць (протокол № 1 від 27.01.2016 року), відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШИЛА:
1. Перейменувати вулицю 1 Травня в місті Житомирі на вулицю Святослава Ріхтера без зміни нумерації будівель.
2. Запропонувати Житомирській філії Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України внести відповідні зміни до єдиного державного реєстру інформаційної системи України відповідно до даного рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О. та постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування.


Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


>

related posts

ВК