31 мар. 2016 г.

У Житомирі почалося весняне латання дірок у асфальті та інше поліпшення благоустрою

З настанням весни у Житомирі почалося традиційне прибирання міста та поліпшення благоустрою.


На вулиці Житомира від комунального підприємства „Управління автомобільних шляхів” ("УАШ") Житомирської міської ради на прибиранні шляхового змету з вулиць виїхали працювати 2 навантажувачі, 13 вантажних автомобілів, 4 підмітальні автомобілі та спецтехніка «Скандія».

Також розпочато поточний ремонт асфальтобетонного покриття  вул. Кафедральна та вул. Рильського. Проводилось латання ям на вул. Степана Бандери (Чапаєва) та мн. Соборному.

У міськраді розповідають, що КП «Експлуатація штучних споруд» виконано роботи по фарбуванню бордюрного каменю на шляхопроводі по вул. Київській, прибрано шляховий змет біля колесовідбійного огородження по просп. Незалежності (вул. Ватутіна) та просп. Миру, виконано ремонт компенсаційних швів на мосту по просп. Миру.

КП ЕМЗО «Міськсвітло» виконано роботи по ремонту ліхтарів на підвісному мосту в парку Ю. Гагаріна. Проведено заміну ламп в світильниках по вул. Київській,60, Лятошинського,15, вул. Сурина Гора,16, вул. Героїв Десантників, вул. Северина Наливайка та монтажні роботи ліхтарів по вул. Князів Острозьких.

КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради  виконувались  роботи по підмітанню, прибиранню та вивезення сміття з  тротуарів навколо Російсько-Вільського (цивільного) кладовища по вул. Перемоги та Російсько-Вільського (військового) кладовища по проспекту Незалежності, Смолянського кладовища по вул. Селецькій, навколо Польського кладовища по вул. Короленко та вул. Суріній горі, Старообрядового кладовища по вул. Клосовського та біля Чешського кладовища, території Корбутівського кладовища.

Житомирська міська рада та її виконавчий комітет закликають житомирян також активно долучатися до загальноміського прибирання.


Латання асфальту на Замковій горі у Житомирі
>

related posts

ВК