21 мар. 2016 г.

Авторські листівки Житомира від Дмитра Ракова

Волею долі багатонаціонльне м. Житомир отримало у свою сім'ю ще одну яскраву та творчу людину - художника Дмитра Ракова.


Дмитро переїхав у Житомир через російсько-українську війну у східних областях України, з Луганської області, звідки він родом. І оселивщись у Житомирі, він продовжив писати свої картини.Небуденна подія трапилась нещодавно у Житомирі - місто отримало нового художника та нові листівки, не останнє місце у тематиці яких посідає власне Житомир, а перш за все - міський парк культури і відпочинку ім. Гагаріна, який не без допомоги Дмитра та інших активних житомирян, включаючи автора петиції - нашого колегу, журналіста Сергія Фещенко скоро має повернути собі історичну справедливість та нове ім'я - "Шодуарівський парк".

Дмитро вже зробив три листівки, присвячені Житомиру,


Нам відомо, по секрету, що автор планує активно розширювати тему листівок Житомира. На одній з них, на прохання журналіста Сергія Харчука, має з'явитись легендарний вузькоколійний трамвай Житомира. Також будуть пам'ятки архітектури.

Авторські листівки Житомира, за бажанням, можна вже зараз придбати у Дмитра. Як для себе, так і у подарунок, включаючи посткросинг.

Також Ви можете переглянути великий фоторепортаж - унікальні фотографії міського парку Житомира 1930-1980 років, на яких є фонтан на місці сцени коло арки, лавка з Леніним та Сталіним, історія будівництва відомого пішохідного підвісного мосту через р. Тетерів та ін. Детальніше тут
>

related posts

ВК