1 мар. 2016 г.

Концпепція програми розвитку транспорту Житомира 2016.ВІДЕО

Сьогодні, 1 березня, у міській раді заступник мера Дмитро Ткачук презентував концепцію програми розвитку транспорту та публічного простору міста Житомир.


Це відбулося на "Першому транспортному форумі Житомира".

За словами Ткачука, нині є 3 міські програми, пов'язані з громадським транспортом та безпекою руху. Внаслідок їх неузгодженості між собою у Житомирі спочатку наносять розмітку, потім на цій же ділянці ремонтують асфальт, а далі його розкопують для ремонту коммунікацій.

Аби подібного більше не було - пропонується об'єднати їх у суспільний документ, взявши краще, та додати пункти, яких взагалі немає. Наприклад розвиток велосипедного руху у Житомирі нині не представлений жодною програмою розвитку міста.

До сьогоднішнього заходу долучилися спеціалісти з сусідніх міст Києва та Вінниці, які вже мають більше досвіду у побудові програми розвитку транспорту та публічного простору сучасного міста ХХІ сторіччя.

Головну роль у цьому відіграє моделювання транспортної системи.

Під час зустрічі було презентовані ідеї по розробці мобільного додатку "Транспорт Житомира", системі єдиного електронного квитка для усіх видів громадського транспорту, встановлення інформаційних табло на всіх зупинках міста з точним часом прибуття транспорту, а також пропозиції по організації пішохідних зон, паркувальних майданчиків, шляхи покращення доступності до транспорту людей з обмеженими потребами.

"Головна мета заходу - донести до житомирян вже напрацьовані ідеї, почути зворотню реакцію від як простих громадян, так і спеціалістів, та у результаті об'єднати найкраще з цього у "Программі розвитку транспорту та публічного простору міста Житомир".

Після опрацювання проектів, визначення їх вартості та необхідності реалізації у Житомирі, їх буде включено до програми розвитку транспорту та публічного простору, яку затверджуватимуть депутати Житомирської міської ради.

Детальніше у відео:

>

related posts

ВК