9 окт. 2011 г.

Житомирянам показали легендарну рок-оперу «Юнона і Авось» з присмаком балету. ВІДЕО8 жовтня на сцені Житомирського театру «Російський Класичний Гранд Балет» показав житомирянам легендарну рок-оперу «Юнону і Авось».
Це зворушлива і давня як світ історія любові, щастя і свободи.

«Юнона і Авось» - найвідоміша рок-опера. Автори - видатний російський композитор Олексій Рибніков і поет Андрій Вознесенський. Прем'єра рок-опери «Юнона і Авось» відбулася в 1981 році на сцені Московського театру імені Ленінського комсомолу, і ось вже майже 30 років рок-опера йде з незмінним успіхом і повним аншлагом.

Створивши свою постановку «Юнони і Авось», Театр «Російський Класичний Гранд Балет» визначив жанр спектаклю як рок-опера-балет.

Вперше в постановці цього музичної вистави режисер, зберігши оригінальну  драматургію Андрія Вознесенського, приділив велику увагу не тільки гарному вокалу, а й чарівному світу класичного танцю.
Завдяки синтезу цих двох жанрів більш глибоко розкриваються образи і внутрішній світ душі наших героїв.

Вистава «Юнона і Авось» театру «Російський Класичний Гранд Балет» радує глядача не тільки чарівною музикою Олексія Рибникова, а й чудовими декораціями, сміливістю режисерських ходів і рішень Володимира Косова.

Житомирянам вистава сподобалась, про свідчив і заповнений зал, і схвальний шквал оплесків. Браво!
>

related posts

ВК