11 июл. 2011 г.

На Житомирські вулиці випустили арендовані вінницькі трамваї. ФОТОРЕПОРТАЖ

 11 липня, під урочисте перерізання стрічки на лінію випустили 5 трамваїв, доставлених в Житомирі 13 грудня 2010.

Житомирська міська рада таку затримку пояснює «не проведенням тендерної процедури закупівлі техніки у 1 учасника».

За словами С. Рижука це стало однією з причин звільнення попереднього начальника ТТУ - В. Зубрицького.

За інформацією управління у зв'язках з громадськістю Житомирської міської ради на сьогодні з Вінницьким ТТУ укладено угоду про безоплатну оренду трамваїв до проведення тендерної процедури.

На вагонах, які житомиряни побачать на лінії, зараз знову набиті, наклеєні номери, які й були у Вінниці. До цього на них уже були житомирські номеру.

Скоро виповниться рік, з того часу як 15.07.2010 виконавчим комітетом Житомирської міської ради були прийнято рішення про придбання 5 трамвайних вагонів у КП «ВТТУ» за залишковою вартістю по 240 тис. грн.

Станом на 01.07.11 всі наявні 27 одиниць трамвайних вагонів, які є на балансі КП «ЖТТУ» на 100% відпрацювали нормативний строк і підлягають списанню.

Тому у Вінницькому ТТУ тривають переговори про придбання ще близько 10 трамваїв.
За словами директора ВТТУ - Володимира Бугайчука, через брак місця для екс-швейцарських вагонів, отриманих Вінницею в подарунок - вони зараз просто «пускають під пилку» старі трамваї Tatra T4SU.

Один з водіїв ТТУ звернувся до мера: «Працівники ТТУ 4-й місяць не отримують зарплату. Ваші працівники отримують її щомісяця. Як Ви собі це уявляєте? », На що В. Дебой відповів:« Я уявляю собі це так, що сьогодні є керівник ТТУ, який за все це відповідає, а я як міський голова роблю все, щоб отримати ці гроші (на зарплату працівникам ТТУ, прим. автора) ».
Подібне звернення водія в Сергію Рижука розлютило останнього.

«Ми Вам допоможемо, якщо будете працювати. Коли я приїжджав до вас навесні, і пропонував запускати трамваї - ні, тягнули, тягнули. Вам що батіг потрібно, і губернатора з батогом? Якщо потрібно - дамо. Але не може так бути що один винен .... Тому влада прийшла не сердита, а відповідальна, і я Вам земляк, і хочу, щоб нормально все було. »

Він згадав, що обласна влада вже виділяла гроші на погашення зарплати взимку цього року, а сьогодні борги знову наростають.

Згадав і кредити «проїдання», які за минулі роки набралося ТТУ для виплати зарплат, не подумавши як і чим їх повертати.

Як писав я раніш - у планах міської і обласної влади подальше поповнено трамвайного та тролейбусного парку, виведення на лінію до осіннього сезону 15 відремонтованих тролейбусів.
Є надія, що до кінця літа місто отримає 1 з 2 недопоставлених тролейбусів (ЛАЗ).

 У місцевої влади і начальства ТТУ є ідея віддати порожню територію депо №2 на Вітрука під парковку для маршруток, місце проведення техогляду.

Володимир Дебой: «ТТУ буде надавати послуги, а не оренду. 100% плати за такі послуги піде у ТТУ. »
Вінницькі трамваї у Житомирі


Винницкие трамваи в Житомире


У Житомирі нові  трамваї
В Житомире новые трамваиЖитомирське ТТУ випускає "нові" трамваї.  Депо №2, вул. Вітрука
Директор Житомирського ТТУ -    та директор Вінницького ТТУ В.Бугайчук у Житомирі>

related posts

ВК