29 июн. 2011 г.

Василь Вірастюк у Житомирі провів Богатирські ігри під час святкування Дня Молоді. ФОТО26 червня складовою святкування Дня молоді у Житомирському гідропарку став не перший чемпіонат серед богатирів Житомира – «Богатирські ігри».

Головним суддею був запрошений Василь Вірастюк  - найсильніша людина планети.

Програма ігор включала  5 вправ: «Прогулянка фермера»,  «911»,«Лонг-Ліфт», «Колесо» та «Козаки за сіллю».

Почалося все з перетягування пожежної машини вагою понад 10 т. на відстань 20 м. Машина була заповнена водою і з екіпажем у кабіні.  

Друга вправа -  «Прогулянка фермера» -  чоловіки тягали дві металеві валізи,   вагою 120 кг кожну  за 60 с. на відстань 40 м, хто пройшов швидше і довше – той переміг.  Тут вже почали здавати нерви і даватись взнаки  втома, кількість учасників скоротилась.

 Вправа «Лонг-Ліфт» - це підняття залізної колоди вагою 90 (110) кг над головою протягом однієї хвилини. Найбільшим було 6 раз 0  це такий собі «рекорд» від  Дмитра Мєшкова. Глядачі були у захваті і щиро плескали в долоні та вигукували щось радісне.

Один з учасників, наймолодший не зміг зафіксувати колоду на витягнутих руках жодного разу.
Після колоди настав час перевертання колеса. А воно чимале – 350 кг. Ви піднімете таку штуку?:-)

У когось виходило, у когось ні. Після перекидання  помічники чемпіонату мали повертати колесо у стартову позицію. Один з них спробувавши підняти його впустив телефонна, на якого  мало не наступив, а потім мало не прибив колесом. Потім стронгмена дістало це і він кинув не підняте колесо назад, відскочивши при цьому подалі.

За всіма їхніми діями спостерігав Василь Вірастюк та виносив твердий вердикт.

А поруч з майданчиком, у так званій «vip-ложі» сидів мер Житомира Володимир Дебой. Подейкують, що він теж пробував піднімати 120-кг валізи. Я того не бачив, а от на прогулянку «мера у боккінгу» потрапити встиг, що Ви і побачите на фото+відео.

Результати змагань:

І-ше місце Максим Оселедченко
ІІ-ге Дмитро Мєшков
ІІІ-тє  Володимир Васелевський

Максим Оселедченко та Дмитро Мєшков поїдуть у Чернігів представляти Житомирську область 5-7 липня на «Козацьких забавах».

Василь Вірастюк зовсім не грізна людина, після ігор він більше 30 хв. суто роздавав автографи і фотографувався з житомирянами, не відмовляючи нікому.

Ще одним об'єктом  який і фоні якого у той день без перебільшення сфотографувалося кілька сотень людей – машина Василя джип Cadillac Escalade.
Володимр Дебой займається бокінгом.

Василь Вірастюк у Житомирі провів Богатирські ігри.


>

related posts

ВК