24 июн. 2011 г.

У Житомирі відсвяткували Олімпійський день. ФОТО


 23 червня 2011 року у Житомирі відбулись урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Олімпійського дня.

У рамках акції проведено різноманітні заходи: спортивні змагання, легкоатлетичний крос центром міста, а також велотур учасників акції «Україна без сиріт».

По традиції в урочистому відкритті акції взяли участь представики міскьої і обласної влади.

Захід розпочався пробігом. Для менших вікових категорій дистанція пробігу складала від 50 до 100 м, а старших – 1 км. Старт та фініш були розміщенні навпроти кінотеатру «Жовтень», що знаходиться на площі Корольова. А забіг безпосередньо проходив по Новому та Старому бульвару.

Перемогою визначили «дружбу», хоча на перших трьох переможців чекало приємне заохочення.

Наступним етапом святкування Олімпійського дня став велотур «Україна без сиріт», у якому взяли участь дві групи учасників: одна з Маріуполя, інша – з с. Доманове Волинської області, які рухаються назустріч одна одній. 

26 червня вони зустрінуться у Києві. Житомир – останнє місто, яке відвідала група. Важливим є той факт, що до кожної групи входять усиновленні діти, діти з прийомних сімей та дитячих будинків. 

Тому метою велотуру було привернення уваги до найгостріших соціальних проблем, зокрема сирітства.

Також ще мав бути конкурс малюнка на асфальті, але йому завадив дощ.У Житомирі відсвяткували Олімпійський день. ФОТОВ Житомире отпраздновали Олимпийский день. ФОТО

>

related posts

ВК