19 июн. 2011 г.

У Житомирі 8 армійський корпус на мн.Соборному відсвяткував 65-річчя з дня свого створення. ФОТОРЕПОРТАЖ

 Фото Володимира Вовкогона


У Житомирі відбулося святкування 65-річчя від дня сформування польового управління 8-ї механізованої армії, яка згодом стала основою для створення 8-го армійського корпусу.


На центральній площі Житомира зібралися військовослужбовці піхотних, артилерійських, моторизованих, механізованих підрозділів 8-го армійського корпусу, а також численні мешканці та гості міста Житомира.

Події на площі були набагато масштабніше й цікавіше святкування дня Перемоги.

Це парад ветеранів, техніки, дефіле військових оркестрів, показові виступи роти почесної варти Президентського полку, демонстрація навичок рукопашного бою, стройової підготовки, десантування парашутистів прямо на Соборну площу.

Мабуть, самим запам'ятовується і грандіозною подією цього святкування стала реконструкція подій початку Великої Вітчизняної війни на Новоград-Волинському укріпрайоні, проведена військово-історичним клуб «Червона Зірка»
Через 67 років німці знову їздили на мотоциклах по Соборній площі і «вбивали» людей. Здавалося, що пам'ятник Леніну зараз знову скинутий з п'єдесталу, як було тоді ...

Діти закривали руками вуха від звуків пострілів і кричали: «не вбивайте фотографів-журналістів».Танк на території Житомирського штабу 8 армійського корпусугенерал-майор В’ячеслав Назаркін доповів про готовність парадних розрахунків командиру корпусу генерал-майору Віктору Муженку,Штаб 8 армейского корпуса, мн. С.П. Королева, бывшее архиерейское подворье.

На територии штаба 8 армейского корпуса в Житомире

покладання вінків та квітів до пам’ятників першому командиру 8-ї механізованої армії генерал-полковнику Миколі Павловичу Пухову (Штаб 8 арміського корпусу, Житомир)

Штаб 8 армійського корпусу, мн. С.П. Корольова, колишнє архієрейське подвір'я.. Колективне фото на пам'ятьЖитомирські ветерани, на вулиці яку вони "відбивали" у мерії, виконкому і Г.Мокрицького - вул. Героїв Сталінграду. Це короткий проміжок між мн.Перемоги і вул. Київською в 1 квартал. Будинки до неї не приписані. 

Армія, влада і релігія  - єдині, у всі часи.. (стройовий вишкіл на мн.Перемоги, Житомир)


На львовское направление вышли танк 1-украинского фронта, 3-украинского, 6-белоруского.Інженери і звязківці:))

нагадує СРСР


Судячи з його емоцій, це не показовий бій


Так було і 67 років назад..


 на Соборному майдані Житомира 67 років потому німці знов "вбивали" людей

Діти і дорослі закривались від звуків пострілів, і кричали не вбийте "фотографа"


Аж раптом на Соборний майдан десантувались парашутисти


легендарна машина!


Не дивуйтесь, він афганець, то важке минуле.

Дивіться також:   Святкування Дня Перемоги у Житомирі. 
>

related posts

ВК