3 июн. 2011 г.

У житомирській «Кавоманіі» оселилися миші і коти. ФОТО

 У Житомирському Центрі інтелектуального дозвілля «Кавоманія + Книгоманія» з 29 травня по 19 червня експонується виставка лялькових мишей, хом’яків, кролів сім'ї Соловйових (м. Житомир) та виставка картин «Котовасія» Ірини Щуцької (м. Луцьк).


Мишки сточили всі запаси кукурудзи в Кавоманіі і допомагають збирати гроші Чупакабрі, яка просить її реабілітувати в очах і душах людей.

Разом з Чупакаброю вони оселилися в патефоні, друкарських машинках, кошиках, а деякі у валізах.

На всю цю дивну компанію зі стін пильно дивляться коти. Вони медитують, п'ють чай, просяться на руки, займають місце мізків в головах людей. У декого в шлунках миші, але судячи з їх милим мордочками їм там досить не погано.

Ірина Щуцька любить котів, але не може їх тримати вдома, тому їй прийшла в голову ідея поселити їх у картинах. Коти на картинах - це внутрішній світ Ірини, її емоції, переживання, представлені в 3-х кольоровій гамі - чорному, білому і червоному кольорах.

Виставка в «Кавоманіі» це не всі роботи, частина з них вже продана. Але це і не кінець, так як Ірина поповнює виставку новими роботами.

За її словами, на створення може піти пару тижнів, а часом і місяців, завжди по різному. Кожна робота має свою назву, англійською мовою. У цьому Ірині допомагає її чоловік, філолог.

Довідка:
Житомирянин Сергій Соловйов, колекціонер і автор близько півсотні пластикових ляльок-людей. Його роботи (пластикові політики, государі, президенти, зірки) житомиряни вже могли бачити на різних виставках і в особистих колекціях в останні пару років. На виставці в «Кавоманіі» Сергій представив новий вид своєї творчості - лялькових мишей.

Жічук Ірина  - український художник і дизайнер, громадський діяч, співзасновник громадської організації «КвартіраFM», працює під псевдонімом Щуцька. Учасник українських та міжнародних виставок і конкурсів, лауреат Ukrainian Art Week, German Art Week, Russian Art Week, Turkish Art Week.

Дата: 29 травня - 19 червня
Місце: «КАВОМАНІЯ», вул. Московська, 24-Б
Вхід: вільний


Виставка мишей у Кавоманії. Автори - сім'я Соловйових.


Котовасія, Кавоманія, Житомир, Ірина Щуцька
>

related posts

ВК