22 июн. 2011 г.

Житомирський ботанічний сад: за 2 роки до 80-річчя. ФОТОЖитомирський Ботанічний сад є складовою Житомирського національного агроекологічного університету, він квітує на берегах річки Путятинки на площі близько 35 гектарів. Він   заснований у 1933 році.


Від прогулянки садовими стежинами, в якій відвідувачів супроводжують обізнані екскурсоводи, ви обов’язково отримаєте неабияке задоволення. Тільки  надбання Ботсаду це понад півтисячі видів, форм і сортів деревних рослин і понад 1000 видів трав’янистих рослин.

«Зелена скарбниця Поліського краю» — саме так по праву називають навчальну та науково-дослідну базу  Житомирського національного  агроекологічного університету.
Адреса: м. Житомир,  вул. Корольова, 39

Факти  про Житомирський Ботанічний сад:

- Поряд з Житомирським Ботанічний садом проходить єдина у місті трамвайна лінія, з єдиним відрізком шляху, на якому і сьогодні можна побачити аутентичну бруківку XIX ст.

- Ботанічний сад є єдиним місцем, де можна побачити річку Путятинка, закуту всюди у бетонні труби.

- Депутати Житомирської міської ради 3 березня 2011 року посягнули на землю Житомирського Ботанічніного саду, і прийняли рішення про зменшення території ботанічного саду майже на 6 гектарів. Рішенням також дозволено передачу цієї земельної ділянки до земель міської ради, не наданих у власність та користування для подальшого ефективного використання.

Прокуратурою міста Житомира рішення Житомирської міськради визнано незаконним.

- За два роки, у 2013 Житомирський ботанічний сад святкуватиме ювілей - 80 років від дати його заснування.

ФОТО:  Ігор Щербаков


Житомирський Ботанічний сад Державного агроекологічного університету: вул. Корольова, 39

Житомирський Ботанічний сад


Житомирский Ботанический сад
Річка Путятинка на території  Житомирського Ботанічного саду
Botanical Garden of Zhytomyr

  Поряд з Житомирським Ботанічний садом проходить єдина у місті трамвайна лінія, з єдиним відрізком шляху, на якому і сьогодні можна побачити аутентичну бруківку XIX ст. (трамвай, Житомир)  


>

related posts

ВК