25 мая 2011 г.

Роботи з електрифікації станції Житомир посилено продовжуються. ФОТО


Я вже розповідав, що на території житомирського залізничного вокзалу розпочались роботи, по електрифікації ділянки «Житомир-Фастів».  

Тиждень потому я знов навідався на залізничний вокзал. Результати вражають!

Вже встановленні всі стовпи між 1 і 2 колією, від місця відстою потяга «Житомир-Харків» до Київського шляхопроводу.

Сьогодні якраз завершувалась ця процедура, на 2-ій платформі.

Через це потяги прибувають на 1 і 3 платформи відповідно. Диспетчер вокзалу  час від часу постійно попереджає пасажирів, через гучномовець бути обережними. Пасажири мають тимчасові незручності, обходячи потяг, на якому будівельне обладнання.

Через ці події у самому вокзалі стенд з оголошеннями заклеєний десятком оголошень про зміну руху потягів на лінії «Житомир- Фастів», а також змінами руху інших потягів «УКРЗАЛІЗНИЦІ», через проведення планових ремонтів по всій залізничних напрямах України.

Також  вже встановлено майже повністю стовпи між 3 і 4 коліями та 7 і 8-ю.

Роботи проходять досить оперативно: одна бригада працює над викопуванням ями для стовпа, інша через пару метрів від неї встановлює його у яму і закопує. Це близько 14-18 чоловік.

Дивимось факти:


електрифікація, Житомир-Фастів, фото, вокзал Житомира, электрификация Житомир-ФастовДивіться також: На залізничній станції Житомир почалися роботи з електрифікації. Електричка «Житомир-Київ» може бути. ФОТО
>

related posts

ВК