24 мая 2011 г.

У Житомир вперше приїхав музей шоколаду. ФОТОРЕПОРТАЖ


 24 травня в Житомирі, в ТРЦ «ГЛОБАЛ.UA» (на території меблевого відділу) відкривається виставка шоколадних виробів, в рамках приїзду до Житомира «музею шоколаду».

Експонати - вручну виготовлені фігурки і торти з шоколаду, які Ви можете не тільки побачити, а й купити. Це Ейфелева вежа, машини, звірі, продукти, фігурки людей і т.д. Марципанової-шоколадні вироби виглядають як справжні витвори мистецтва. Всі продукти повністю їстівні, у тому числі прикраси з марципанів.

Також Вас чекає екскурсія по музею з розповіддю про історію шоколаду і його дегустацією з фонтанчика.

Виставка вже побувала в 10 обласних центрах України, не включаючи Київ. Також «виставку-музей» возили в РФ.

На відвідувачів чекають сюрпризи, пов'язані з шоколадом, наприклад тату, а проявивши себе у творчості (віршик, пісня, анекдот) ви отримаєте солодку нагороду.

Відповідаючи на питання «Журналу Житомира», організатори повідомили, що плануються майстер-клас кондитерів, з наочним уявленням - як робляться цукерки та торти, до того ж, в цьому можна буде взяти участь, але це буде трохи пізніше.

Музей буде перебувати в Житомирі до початку зими.

Потрапити в музей можуть:

  • діти до 10 років безкоштовно;
  • діти старше 10 років безкоштовно, за наявності в табелях, атестатах оцінок від 10 до 12 (хоча б однієї), за 12-бальною шкалою, показавши його на вході; 
  • всі інші - за наявності з собою чека, в якому зазначено, що Ви купили продукцію компанії «АВК» на суму від 20 грн., не залежно від місця покупки (це також можна зробити прямо в музеї шоколаду). 
«Музей шоколаду» працює з 10:00 до 20:00 щодня, крім понеділка і без перерви на обід.

Екскурсії починаються через кожні півгодини.  


>

related posts

ВК