11 мая 2011 г.

На залізничній станції Житомир почалися роботи з електрифікації. Електричка «Житомир-Київ» може бути. ФОТО Ось вже кілька днів, з перервою на свята, на станції Житомир ведуться роботи з електрифікації.
Спочатку приїхали будівельники з різною технікою, будівельними вагонами. Також попередньо привезли матеріали.

Зараз проходить установка електричних опор (стовпів) на підході до вокзалу, з боку Фастова. Там, де відстоюється потяг  «Житомир-Харків» і стояв снігоприбиральний потяг.
Спеціальним буром викопують у землі отвір, а потім в нього вставляють стовп.

По всій території робіт бігають робітники - щось міряють приладами, звіряються з проектними кресленнями, перемовляються, дають вказівки.

Неспокійно і на самих коліях - тут і там їздять технічні потяги. На вагонах можна прочитати «дарницький будівельний», «вінницький будівельний». А одна з груп робітників взагалі живе у вагоні з табличками «Москва-Жмеринка» у вікнах, і табличкою «ВІДЧИНЕНО» на дверях вагона.

Всі ці роботи - це втілення в життя плану електрифікації «Житомир-Фастів», а в майбутньому до цієї лінії ще повинен приєднатися Новоград-Волинський. Ще з березня велися роботи з модернізації (заміна, ремонт полотна) ділянки Житомир-Новоград-Волинський

Вже електрифіковано ділянку «Фастів-Корнин», опори встановлені на станції Лотос, і продовжуються далі.

У зв'яжи з цими роботами на нашому залізничному вокзалі розміщені оголошення про зміщення графіків руху поїздів по Фастівської лінії.

Мені вдалося дізнатися, контактні мережі будуть споруджені не над усією територією станції, а тільки на лініях, які примикають до платформ.

Також існує варіант, що територія вокзалу буде огороджена, як в Коростені, і прохід на перон буде тільки по квитках.

Живитися вся ця мережа буде від електростанції на Крошні, яку ще будуть будувати.

Питання, яке цікавить напевно багатьох Вас - чи буде електричка «Житомир-Київ». Вона планується. Чи буде це економічно вигідно УЗ - питання до УЗ.

Чи захочете Ви їхати довше, ніж на маршрутці, до Києва - питання до Вас.


>

related posts

ВК