10 мая 2011 г.

Святкування Дня Перемоги у Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

 Ще з раннього ранку влада почала покладати квіти до меморіальних дошок і пам'ятників, причетним до сьогоднішніх урочистостей. А до 10:00 всі зібралися на площі Перемоги.


Після покладання квітів до пам'ятника воїнам-визволителям Житомира колона почала рухатися до монумента Слави. Ветерани в цьому році пересувалися на «Хамеррах» і «УАЗах», хоча звичайно були і піші.

Перед колоною ветеранів їхав БТР і йшов військовий оркестр, за ними керівництво міста та області. Вулиці ще з вчорашнього дня прикрасили святковими прапорами, серед яких були і червоні.

Комуністичні активісти встановили червоний прапор на даху будинку, на Соборній площі, де нещодавно відкрився польський банк.

Не упустили моменту нагадати про себе і політичні партії - прапорів з політ.сімволікой було багато. Велика кількість людей вийшло на мітинг і влилося в ряди ходи до монумента Слави.

По обидва боки вулиці Черняховського стояли школярі з квітами. Біля монумента прозвучали вітальні промови з вуст керівників міста, області, ветеранів, духовенства.

Військові дружно дали залп з автоматів. Всі бажаючі поклали квіти.

Зустріч на День Перемоги для ветеранів - це можливість побачити бойових товаришів, зробити пам'ятне фото, згадати лихоліття війни та загиблих.

День Перемоги у Житомирі. Парад. Мітинг. Ветерани. фото


>

related posts

ВК