5 мая 2011 г.

У Житомирі визначили кращий ескіз пам’ятника морозиву. ФОТО


Сьогодні відбулося підведення підсумків компанії «Рудь» на конкурс кращого ескізу пам’ятника морозиву. Організаторами конкурсу підраховано, що учасники надіслали 761 ескіз, з них 458 робіт пройшли модерацію і були розміщенні на сайті monumet.rud.ua.

У ході проведеного конкурсу на сайті проекту було відібрано 30 робіт серед всіх надісланих, що пройшли модерацію. Роботи відбиралися шляхом голосування відвідувачами сайту і організаторами конкурсу.

А сьогодні з 30 робіт журі вибрало 3 найкращі.

Склад журі: житомирський міський голова В.Дебой, президент ПАТ «Житомирський маслозавод» П.Рудь, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Г.Семенець, головний архітектор м. Житомир Т.Борис, Голова Житомирської організації Спілки художників України – В.Кондратюк та інші.

Перше місце та нагороду – сертифікат на 10 000 грн. отримала робота житомирянина Артема Микитенко.


Робота житомирянина Михайла Лукащука «Солодка Прохолода» зайняла друге місце. Нагорода – нетбук.Третє місце посів ескіз «Веселий пінгвін» житомирянки Марини Лігути посів трете місце. Нагорода – мобільний телефон.Петро Рудь відзначив особисту ще одну роботу, як найбільш творчу – ескіз мешканця Бердичева Олександра Ярошенко, він також отримає в подарунок мобільний телефон.Нагородження переможців відбудеться 10 травня.
Нагадуємо, що сьогодні був обраний лише ескіз. Місце пам’ятника, матеріла з яких його виготовлятимуть та організація, яка виконає ці роботи – сьогодні не визначалась.

Проте, нам вдалося дізнатися деякі плани. Сьогодні існують 4 варіанти розташування пам’ятника:
1. Сквер на розі вул. Московської та Лятошинського.
2. Поруч з фонтаном на Соборному майдані.
3. Поруч з не працюючим фонтаном на вул..Михайлівській.
4. На території Нового Бульвару, поблизу обласної бібліотеки ім. О.Ольжича.
Стовно останнього варіанту – він найбільше подобається П.Рудю.

Орієнтовна дата побудови пам’ятника морозиву до дня міста Житомира, 1127-річчя.

Головний архітектор м. Житомир Тарас Борис сказав, що в Ескіз-переможець можливо будуть внесені деякі зміни, в плані благоустрою і деяких деталей пам'ятника.


>

related posts

ВК