17 апр. 2011 г.

Прес-конференція музичної премії Житомира «UNRELIZ MUSIC AWARDS». ФОТО


Сьогодні, під вечір 16 квітня у Кавоманії зібралися організатори щорічної музичної премії UNRELIZ MUSIC AWARDS 2010, щоб розповісти про церемонію нагородження, яка пройде 29 квітня у “Golden Gate” пабі, у РК ФОК.
На конференції були присутні: Андрій Собич (засновник UNRELIZ MUSIC AWARDS) Члени жури і оргкомітету: Олександр Прес (Лідер групи «Луна под Прессом), Сергій Сікора (гітарист, аранжувальник), Сергій Носок (член союзу художників України), Борис Манокхін (бас гітарист групи Sicora Band), Вадим Рябов (Щорс) - (музикант, еrc-гітарист LUCIFUM, екс-вокаліст DEFINITION SANE).

Прес-конференція музичної премії Житомира «UNRELIZ MUSIC AWARDS 2010» у Кавоманії

Андрій Собич розповів, що члени журі вибирали номінантів, прослуховуючи аудіо і відео у їх виконанні та дослухаючись до змісту пісень, їх суті, при цьому вони не звертали увагу на якість запису. Дана премія дає можливість засвітитись молодим житомирським рок-гуртам, і вийти «з гаражів»  у люди, на сцену. Також він з сумом зазначив, що влада не приймає рок, визначаючи його як неформат, і віддає перевагу «попсі».Ще одна проблема Житомира – відсутність нормальної концертної зали та гарної апаратури. Театр не підходяще місце для рок виступу, а майданчики розважальних закладів пристосовані суто для діджеїв. Через це багато виконавців у свої гастрольних турах (в даному випадку мова йде не тільки про рок-гурти, а й інших музичних стилів) оминають Житомир, а ті що потрапили – другий раз не повертаються.

Відсутність фінансової підтримки не дозволяє нагородити переможців професійним записом диска, з їх творчим напрацюванням.

Згадуючи про минулорічних номінантів А.Собич сказав, що через відсутність допомоги у розвитку року у Житомирі – багато груп ставлять на собі клеймо як не формат, андеграунд, вони розпадаються, виникають суперечки між учасниками, тощо.Цього року номінантами на премію будуть свіжі, нові обличчя. Як Ви вже помітили з складу журі  - Луна под Пресом з минулорічного номінанта і переможця – стала членом журі, в особі Олександра Преса.

ФІНАЛІСТИ UNRELIZ MUSIC AWARDS 2010
ВІДКРИТТЯ РОКУ:
· RiverBell
· Время Оно
· The Daddies

АЛЬБОМ РОКУ:
· Арматура джем «Весняна епідемія»
· Raw&Bold «Сырое и дерзкое»
· Биты «Потерянная любовь»

ПІСНЯ РОКУ
· Детки в клетке «Выброшен»
· Биты «не прет»
· The Daddies «Танцуй детка!»
· Sax Alice Said (ex Alice in Wonderland) «Open your eyes»

ПРОРИВ РОКУ
· Putrefaction
· Иерархия
· Ноздри

ФАН НОМІНАЦІЯ
· RiverBell
· Иерархия
· Crystalnight
· Snuff
· Raw&Bold
· Барабас

ЛЮДИНА РОКУ:
· Юрій Симон
· Дмитро Голуб
· Іван Кошкін
· Назарій Томчук

У номінації «КОМАНДА РОКУ» - участь приймають усі фіналісти

На гала-концерті у Golden Gate пабі виступатимуть:
· Луна под Прессом (ska  pank)
· Sax Alice Said (ex Alice in Wonderland)
· Sicora Band (alt rock)
· Время Оно (acoustic folk rock )
· F*lavers (indie rock )

Та це ще не все! Також відбудеться презентація музичної збірки житомирських рок-груп Unreliz Music Collection  «Сделай громче».  І ще – всіх присутніх чекає сюрприз, а можливо навіть не один!

Зустрінемось у “Golden Gate” пабі, у РК ФОК 29 квітня. Початок 20:00Довідка: Арт кухня UNRELIZ – багатогранне творче об'єднання з'явилося в 2007 році в м. Житомирі (Україна) з виходом першого номера журналу Unreliz. За час свого існування вони провели найбільшу кількість культурних заходів, ніж хто-небудь в Житомирі за цей період. Ці заходи  найвідвідуваніші, відрізняються якістю організації і комфортом, як для глядача, так і для артиста.

Сфери діяльності:
- Менеджмент груп: Луна під Пресом (ska punk), Sicora Band (alt rock), Біти (Punk), Flashback (alt grunge);
- Арт журнал Unreliz;
- Анонс портал - на реконструкції;
- Unreliz Music Awards - щорічна музична премія в м. Житомирі;
- Unreliz Music Collection - музична збірка;
- «ЦГ - біографія житомирської долі» - енциклопедія;
- Організація концертів, художніх і фото виставок, поетичних вечорів;
- Проведення рекламної компанії заходів;
- Інформаційна підтримка заходів;
- Оренда беклайна;
- Фото і відео підтримка заходів.
x
>

related posts

ВК