18 апр. 2011 г.

Письменник Сергій Жадан читав вірші у Житомирі. ФОТО

   Взагалі спершу я планував назвати цю подію, як "Сергій Жадан представив свій роман "Ворошиловоград", але на місці все змінилося, оскільки презентації як такої, і власне розповіді про роман не було. Так, він був вчора 17 квітня, у Golden Gate пабі, (вул. Кібальчича 9, РК ФОК), та це було схоже скоріше на поетичний вечір.

   Спочатку він спілкувався з організаторами, потім пішов на сцену і почав розповідати про головного героя – «чувака-торчка» Германа, а через кілька хвилин взяв книгу і почав читати уривок роману. Потім С.Жадан отямився.. чи що, і сказав що читати романи, то невдячна справа. А тому вирішив розповідати свої вірші, у яких згадував минулих президентів, Є.Слуцького, узбеків, молдаван тощо. Також згадав, що вперше був у Житомирі 1994-го року.

    Поетичні читання публіка сприйняла куди веселіше, дійшло до того, що Сергій запропонував бажаючим замовляти його вірші, які вони хотіли б почути. Мені сподобалось його поезія, з присмаком лайки...української лайки. Та нажаль все це тривало не довго, він поспішав на літак до Берліну, принаймні так він стверджував. Подякував публіці та обіцяв повернутись у Житомир ще.

«Ворошиловград» — роман жорсткий, меланхолійний та реалістичний. Наскільки взагалі реалістичним може бути соцреалізм.

Одного разу ти дізнаєшся, що твій брат зник у невідомому напрямку, приятелі займаються фінансовими аферами, а бізнес намагаються перекупити представники незрозумілих структур. Реальність виявляється хисткою та зникомою, життя робить крок убік, і ти несподівано опиняєшся поміж своїм минулим, де на тебе чекають друзі, й майбутнім, де на тебе чекають вороги. Історії українського рейдерства присвячується.

Сергій Жадан у Житомирі.

Роман Сергія Жадана "Ворошиловоград"Прихильники з кумиром:-)

Такий велкий автограф бачу вперше.. певно це його фішка:-)

>

related posts

ВК