16 апр. 2011 г.

Житомиряни їздитимуть на білоруських тролейбусах ?

Білоруський тролейбус БКМ 321, 2009-го року випуску.
   На ІV сесії Житомирської міської ради VІ скликання, яка пройшла 14 квітня, був присутній губернатор Житомирської області - Сергій Рижук. Серед іншого він висловився про міський електротранспорт. 
Пряма мова:

  "Я завершив переговори з урядом Білорусі, і вони готові нам першочергово виготовити 25 тролейбусів, відсунувши чергу всіх інших, як брати-сябри. Беремо кредит! І наповнюємо сучасною технікою, тролейбусами. Маршрутки пускаємо туди - на Овруч, Народичі , Олевськ щоб не путались тут під ногами, і не створювали хаосу."
Також він повідомив, що Вінницькому ТТУ нарешті перераховано 1 200 000 грн. за придбанні трамваї. Сподіватимемось що працівнику ТТУ вже почнуть заганяти їх у ремонтні бокси, для встановлення пантографів. фар, і т.д і невдовзі ми побачимо їх на лінії, з табличкою "ОБКАТКА".

   Нажаль питання, щодо отримання 2-х ЛАЗів, за які давно перераховано кошти - до сих пір не вирішено.

   Білоруський завод  "БЕЛКОММУНМАШ" є потужним підприємство, продукція якого реалізовується не тільки у Білорусі, а в інших країнах -  буквально кілька днів тому партію замовлених тролейбусів отримав Кишинів (Молдова). Білоруські тролейбуси експлуатуються в 7 містах Білорусі і 32 містах Росії, Монголії, Латвії, Казахстану, Сербії, Молдови.

   "БЕЛКОММУНМАШ" виготовляє тролейбуси, трамваї, спец.техніку, обладнання для електротранспорту та побутові вироби.
Підприємство – не новачок на українському ринку. Є співпраця з Чернігівським автомобільним заводом, по виготовленню українсько-білоруських  тролейбусів. 
    
Детальніше з продукцією  "БЕЛКОММУНМАШа" Ви можете ознайомитись тут: "БЕЛКОММУНМАШ".


>

related posts

ВК