11 апр. 2011 г.

Житомир - місто чисте, а дорогі Житомира вбиті!


Яму у асфальті, на перехресті вулиць Київської та Московської, поруч з «Оптикою» не помітить хіба що людина, яка там ніколи не була або водій, який швидко проїжджає.Яма у асфальті, яка виникла ще на початку зими, в 10 см від «по-європейськи» відремонтованої вул. Московської,  та у 3 м від пам’ятного знаку про той великий ремонт.  Взимку асфальт  розривав мороз і волога. Я розумію, що зимою дороги не ремонтують, та вже весна! І якщо чекати 9 травня, до якого у нас традиційно все латається та малюють дорожню розмітку,  то ця яма, чи пардон, вибоїна збільшиться ще більше, бо вона і так росте щодня. Можете це для Вас фігня, але від неї страждають і водії і пішоходи. В якості пішохода, який зазвичай стоїть в кількох см від дороги, або на бордюрі тротуару – Ви ризикуєте бути облиті з ніг до голови найкращого ґатунку брудом, як після вчорашнього дощу. А якщо Ви ще й балакаєте по телефону, ловите гав по сторонам і у Вас відчинений рот – то і в рот отримаєте смачного, мінералізованого коктейлю, сьогодні я був свідком такого.
Змінимо точку зору – Ви водій. Я довго і не один раз спостерігав за поведінкою водіїв, коли вони наближаються до цього об’єкту.
Одні об’їжджають, при цьому вони опиняються по середині двох смуг і заважають руху по лівій смузі.  Інші – або не бачать, або  забувають і їдуть прямо у яму. Скільки витримає  Ваше авто обриваючись у такі вибоїни – питання часу. Водії тролейбусів, які по десять раз на день проїжджають це місце можуть і тримати в голові цю точку, і банально забути хоча б раз з десяти, бо їм і так є за чим спостерігати , і на чому зосереджувати свою увагу.
Маю велику надію, що ця публікація потрапить хоча б комусь, причетному до комунального господарства Житомира і її (вибоїну) врешті решт залатають.Яму у асфальті, на перехресті вулиць Київської та Московської, поруч з «Оптикою»
Як гадаєте, скільки витримає цей сміттєвий бачок,  виготовлений з листа, товщиною з 3 мм, навіть при умові що він пофарбований, якщо його що 20 хв. поливати водою?
Сліди корозії вже чудово видні.
Місто чисте, а дроги вбиті!
Урна поруч з ямою у асфальті, на перехресті вулиць Київської та Московської, поруч з «Оптикою»


>

related posts

ВК