6 апр. 2011 г.

Звітний концерт житомирської музичної школи імені Святослава Ріхтера. ВІДЕО.


   Вчора у житомирській обласній філармонії пройшов звітній концерт учнів та викладачів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера. У програмі концерту прозвучали твори  Ф.Шопена, Г.Гольтермана, М.Римського-Корсакова, Ж.Металліді, Г.Генделя, тощо.

Згадуючи нещодавнє відкриття пам’ятної дошки Святославу Теофілу Ріхтеру  на фасаді  школи, викладачі зазначили, «що ця важлива подія стала знаменною не лише для колективу школи, а й для всіх житомирян. Заходи, що проводять у Житомирі продовж останніх
10-ти років направленні на вшанування пам’яті видатного музиканта, всесвітньо  відомого піаніста та генія тисячоліття – Святослава Ріхтера.

   Це і фестиваль майстрів мистецтв пам’яті Святослава Ріхтера, який проводиться з 1998 року, а з 2000-го року він набув статус міжнародного.  Це і конкурс юних піаністів на Батьківщині Святослава Ріхтера – проводиться з 2002-го року, а з 2005-го отримав статус міжнародного.
У 2010-му році музичній школі №2 було присвоєно ім’я Святослава Ріхтера. 

  У квітні, силами управління культури Житомирської міської ради та завдяки небагатьом спонсорам, батькам учнів школи було видано книгу Алли Рябцової «Землякам про Святослава Ріхтера».  Ми пишаємося тим, що саме нашій школі випала честь носити ім’я видатного музиканта сучасності, піаніста ХХ століття - Святослава Ріхтера.
Запевняємо, колектив школи оправдає високу довіру, виказану нам, і буду з честю носити славнозвісне ім’я великого музиканта».

  Вітаючи присутніх з святом музики, начальник управління культури і туризму Житомирської Житомирської ОДА, народний артист України Юрій Градовський згадуючи відкриття пам’ятної дошки Святославу Теофілу Ріхтеру, та приїзд у зв’язку з цим Надзвичайного і Повноважного посла ФРН в Україні Ганса-Юргена Гаймзьота сказав: «Посол висловив наступне, що у  нас, у Німечинні так діти не грають! Я думаю, що це сама висока оцінка».

  Варто відмітити, що вихованці школи є переможцями багатьох конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародних конкурсів, про що свідчили численні грамоти вручені їм. 
Незабаром школа святкуватиме своє 40-річчя.

 

Перегляньте також: ФОТОРЕПОРТАЖ: У Житомирі відкрили меморіальну дошку пам'яті Святослава Ріхтера.
>

related posts

ВК