7 апр. 2011 г.

7 квітня - чорний день житомирського електротранспорту. ОНОВЛЕННО «Горів тролейбус» Сьогодні у Житомирі з електротранспортом коїться щось дивне. Зараз, станом на 15:53, вул. Московська нагадує трамвайне депо - на ній у довжину від Київської до Котовського вишукувались   у  ряд всі трамваї.

Один з них, на початку цієї колони "пожежний" зламався. Щось зіпсувалось з гальмівною системою і він з місця не рухається. Пасажири йшли пішки через колії, та пробирались через огорожу і кущі довкола лінії. На допомогу прийшли водії з інших вагонів, надавати консультації - як викрутитись з цієї ситуації. Кондуктори зараз сидять і охороняють пусті вагони.

Водій поламаного трамвая - жінка, по телефону теж отримувала якісь консультації що робити, пробувала ломиком підняти гальма, та поки це нічого не дало - трамвай вперся як коза, і не рухається з місця.  Черга трамваїв продовжує вишиковуватись і скоро сягне 
вул. Б.Лятошинського.

Ось у нього замкнули гальма. Водій з іношого присідає  подивитись що там робиться.
  
Житомир, вулиця Московська. Черга трамваїв.


Пасажири виходять і йдуть по колії.


Та трамвайний колапс це не єдине. На вулиці Київській поруч з кінотеатром Україна на кілька хвилин зникло живлення тролейбусної лінії, і як минулого разу - всі тролейбуси застили на місці.
На щастя це тривало не довго, і незабаром живлення все ж з'явилося. 

Ззаду їдуть, а  тут всі стоять на місці.


Житомир, вул.Київська, зупинка "кінотеатр Україна". Для тролейбусів час знову завмер. ПРОДОВЖЕННЯ
Як я і обіцяв - продовження. Сьогодні не тільки зламався трамвай, зупинились тролейбуси, сьогодні вранці тролейбус горів. Розповідає очевидець, Андрій Марчишин:

  
«Иду я возле «эко-маркета», и  вижу, что  стоит дедушка и зовет свою бабушку а она даже и не хочет идти и стоит смотрит в сторону остановки.
Я подумал в уме что странная бабушка малеха. Но как только я посмотрел в сторону остановки, я увидел большой клубок дыма исходящий от троллейбуса, долго не думая достаю фотоапарат и давай бегом к нему, как оказалось, горел троллейбус в передней части, пол троллейбуса и вся кабина водителя были заполнены серым едким дымом, а сам водитель стоял возле троллейбуса после героического спасения самого троллейбуса

Підсмалений тролейбус на Малій Бердичівській, Житомир.
Підсмалений тролейбус на Малій Бердичівській, Житомир.


>

related posts

ВК