25 мар. 2011 г.

Комунальники продовжують прибирання Житомира. ФОТО
Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради звітується про продовження прибирання міста.
У Житомирі починаючи з 14 березня триває активна робота не лише по прибиранню міста від сміття, а й кронуванню дерев. Станом на 25 березня окучено шляхового змету в межах 2 тонн, щодня починаючи з 6.00 год. ранку прибираються вулиці міста та прибудинкові території. До цих робіт задіяні вся можлива техніка та персонал.

За словами начальника управління житлового господарства Світлани Півоварової, до 25 квітня планується повністю упорядкувати місто, забезпечити належний санітарний стан. З цією метою проводитиметься ремонт та фарбування дитячих спортивно-ігрових майданчиків, окучення та вивіз опалого листя, унормування газонів та квітників, сміттєзбірних майданчиків та ремонт сміттєзбірних контейнерів.

СРБП «Зеленбуд» уже з 23 березня проводить кронування дерев та вивіз обрізаного гілля по вул. Київська, Котовського, Московська, Перемоги, Східна, Театральна. Найближчими днями роботи також будуть спрямовані на зрізування з дерев омели у парку культури та відпочинку ім. Гагаріна. Про це повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Однак, попри активні роботи працівників комунальних служб (а прибиранням всього міста займаються лише 474 особи), великою залишається засміченість територій приватних секторів та орендованих будівель.

Тому звертаємося до мешканців приватних секторів із проханням слідкувати за санітарним станом прилеглих територій; до водіїв – припарковуватися лише у призначених для цього місцях, не залишати авто на газонах та зелених насадженнях, по можливості не роз’їжджувати купи дорожнього змету; до всієї громадськості – намагатися не смітити по вулицях. Адже порядок у місті Житомирі залежить насамперед від порядності самих житомирян.

З метою привернення уваги населення до проблемних на сьогодні місць у Житомирі ми публікуємо ці фото. Висновки робіть самі.

Житомир, вул.Михайлівська.


Житомир, вул.Київська. 
Житомир, вул.Східна (Михайловоградська) 
Житомир, вул.Перемоги. 

Житомир, вул.Перемоги.


Житомир, вул.Велика Бердичівська.
Просимо звернути увагу мешканців та відповідальних за нижчепоказані території привести до ладу, та не погіршувати стан довкілля!

Житомир, вул.Київська. 
Житомир, перехрестя Лесі Українки та Перемоги. 

Житомир, двір Соборного майдану. 

Житомир, двір Соборного майдану. 

Фото прес-служби Житомирської міської ради.

У Житомирі з 25 березня до 29 квітня 2011 року проводиться весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста. Рішення про це прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Відповідно до рішення у місті створено штаб з організації і координації робіт по проведенню благоустрою та затверджено план заходів щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих, закріпленіих прибудинкових та виробничих територіїй зелених і лісових смуг, квітників, берегів річок і водойм, парків, скверів, криниць, парканів, зупинок громадського транспорту, дорожніх знаків, наданих в користування земельних ділянок і т.д.

Особлива увага приділятиметься упорядкуванню кладовищ, ремонту доріг і тротуарів та ліквідації несанкційованих звалищ.

14 квітня 2011 року буде проведено загальноміський санітарний день, приурочений до Всеукраїнського Дня довкілля, по прибиранню в місті закріплених і прилеглих територій, парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм.

P.S. Не забудьте перевести стрілки годиннків, годинникі в телефонах на годину вперед,  - у ніч з суботи на неділю Україна переходить на літній час. 

>

related posts

ВК