3 мар. 2011 г.

Про у маршрутці Житомира 2,50 грн, а у трамваї\тролейбусі - 1,50 грн - що виберете Ви?


Житомирські кондуктори розповідають, що у касу ЖТТУ вже надійшли надруковані квитки, у яких зазначенна вартість проїзду 1,50 грн.
В планах ввести нову вартість з 15 березня 2011, хоча спочатку були плани з 1 березня 2011, але від них відмовились, оскільки ще не погоджена вартість на проїзд у маршрутках, адже вона не може бути однаковою з вартістю  проїзду у тролейбусі\трамваї. 

Сьогодні, під час сесії міської ради приватні перевізники піднімали це питання на обговорення.

 Вони висувають ціну 2,50 грн.
На сайті міської ради з’явилось оголошення:

Виконавчий комітет міської ради запрошує громадськість взяти участь в обговоренні проекту рішення міськвиконкому “Про погодження вартості проїзду пасажирів автомобільним транспортом по місту Житомиру»”.

Зазначеним проектом, передбачається впорядкувати тариф стосовно вартості проїзду в громадському транспорті відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність міської ради».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 03 квітня 2011 року на адресу: м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова 4/2, управління транспорту і зв'язку міської ради, тел.48-12-08.

Також зявився проект виконкому житомирської міської ради:

Про погодження вартості                                        ПРОЕКТ 
проїзду пасажирів автомобільним
транспортом по місту Житомиру.

Розглянувши клопотання керівництва асоціації перевізників міста Житомира, приватних перевізників і приватних підприємств та у зв’язку з підвищенням цін на паливно-мастильні матеріли, технічне обслуговування і ремонт, автомобільні шини, комплектуючі запчастини, рухомий склад, збільшення мінімальної заробітної плати, відповідно статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити з 10 квітня 2011 року вартість проїзду пасажирів в автобусах міського сполучення автомобільним перевізникам, які надають послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі в розмірі 2 грн. 50 копійок.

  2. Підприємствам і приватним підприємцям неухильно виконувати укладений між перевізником та замовником (міськвиконкомом) договір та вимоги чинного законодавства щодо надання послуг пасажирським автомобільним транспортом в м.Житомирі.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення міськвиконкому від 24.09.09 №630 “Про погодження вартості проїзду пасажирів автомобільним транспортом по місту Житомиру”.

4. Управлінню по зв’язках з громадськістю дане рішення висвітлити в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Заінчковського І.А.

Міський голова В.М.Дебой.Фото Ольги Шарої
Додам також, що вартість місячних проїзних на березень місяць не змінилася, і на "громадських слухання" прислухались до прохань, та відкинули ідею підняття їх вартості.

Час покаже, чекайте нових новин про транспортні перипетії Житомира.
>

related posts

ВК