17 мар. 2011 г.

Проїзд у Житомирі від сьогодні 1,50 грн. Ви в курсі?       Нагадую Вам що від сьогодні ціна проїзду у всіх видах житомирського міського пасажирського транспорту зрівнялась і становить 1,50 грн.    Така ситуація триватиме до 10 квітня. Виконавчим комітетом Житомирської міської ради вже підготовлений проект рішення  "Про погодження вартості проїзду пасажирів автомобільним транспортом по місту Житомиру". Ось основна його суть:
Розглянувши клопотання керівництва асоціації перевізників міста Житомира, приватних перевізників і приватних підприємств та у зв’язку з підвищенням цін на паливно-мастильні матеріли, технічне обслуговування і ремонт, автомобільні шини, комплектуючі запчастини, рухомий склад, збільшення мінімальної заробітної плати, відповідно статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:

1. Погодити з 10 квітня 2011 року вартість проїзду пасажирів в автобусах міського сполучення автомобільним перевізникам, які надають послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі в розмірі 2 грн. 50 копійок.
  
 До 03 квітня приймаються  зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до цього проекту регуляторного акту можна надсилати  на адресу: м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова 4/2, управління транспорту і зв'язку міської ради, тел.48-12-08.

 Згідно спостережень міської ради зараз у місті: 
На 29 міських автобусних маршрутах надають послуги в перевезенні пасажирів 46 приватних перевізників, в тому числі 5 приватних підприємств, якими впродовж року перевозиться понад 37,8 млн. пасажирів.


Збереження транспортної мережі та забезпечення громадян, які користуються правом безкоштовного проїзду в міському пасажирському транспорті згідно законодавчих актів.

Для покращання перевезення населення міста та вдосконалення автобусних перевезень планується замінити рухомий склад малої місткості на середній і великий клас місткості.

Впорядкування руху транспорту в центральній частині міста, в тому числі організацію одностороннього руху автотранспорту по вул. Київській.
 
 Мотиви підвищення тарифу:
        Внаслідок постійного зростання цін на паливно-мастильні матеріли, рухомий склад, технічне обслуговування і ремонт, автомобільні шини, комплектуючі запчастини, збільшення мінімальної заробітної плати та відповідно відрахувань на заробітну плату виникає та збільшується різниця між економічно обґрунтованими витратами й діючими тарифами на перевезення пасажирів в міському автотранспорті. Парк транспортних засобів, задіяних до перевезення пасажирів ще потребує оновлення. 
 
        Відповідно до статті 10 Закону України “Про автомобільний транспорт” тарифна політика повинна забезпечувати баланс між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання. Через невідповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів рівню економічно обгрунтованих витрат на їх надання, перевізники міста отримують збитки.

     Виходячи із розрахунків витрат по автобусах марки “Рута”, ПАЗ, “Еталон”, “Богдан”, “І-ван”, “Газель”, “Мерседес” середній тариф дорівнює 2 грн. 81 копійок. 


      Як наслідок, не погашення в повній мірі кредитів на оновлення рухомого складу, зростає заборгованість за енергоносії, паливно-мастильні матеріли, затримується виплата заробітної плати, залишаються непокритими цілий ряд інших витрат. Така ситуація не дає змоги стабільно та якісно надавати послуги пасажирських перевезень громадянам міста.

Для своєчасного та якісного надання послуг в перевезенні пасажирів необхідно врегулювати тарифи, які б відшкодовували планові витрати підприємств і приватних перевізників та забезпечували закладений рівень рентабельності.
 Розглядаючи  результати прийняття запропонованого регуляторного акта (Про погодження вартості проїзду пасажирів автомобільним транспортом по місту Житомиру) виконком бачить наступні інтереси:
Сфера інтересів міської влади

Вигоди:
 •      покращення якості наданих послуг з перевезення пасажирів;
 •  збільшення надходжень до міського бюджету від діяльності приватних підприємств та підприємців; 
 •  забезпечення дотримання виконання приватними підприємствами та підприємцями графіків руху автотранспорту

 • оновлення та заміна рухомого складу малої місткості на середній і великий клас місткості;

 •  зменшення скарг від мешканців міста стосовно надання послуг з перевезення пасажирів приватними підприємствами та підприємцям 

Витрати:
 • часові витрати на підготовку відповідних матеріалів для прийняття рішення та проведення громадського обговорення. 

Сфера інтересів суб’єктів господарювання.

 Вигоди:
 •  вчасно виплачувати заробітну плату.
 •  розраховуватися за спожиті паливно-мастильні матеріали, комплектуючі запчастини.
 •  можливість сталого та прогнозованого розвитку бізнесу

Витрати:
 • часові витрати пов’язані з розрахунком витрат на надання послуги по перевезенню пасажирів 

Сфера інтересів громадян.

Вигоди:
 • підвищення якості надання послуг в перевезенні пасажирів 
 •  забезпечення надійності надання послуг в перевезенні пасажирів
  
Витрати:
 •  збільшення витрат на оплату послуг проїзду пасажирів по місту

  Нагадую, що з 25 березня проїздні квитки що надійдуть у продаж будуть вартість проїзних місячних квитків у міському пасажирському електротранспорті становитиме:
1) для громадян:
- Трамвай – 120 грн.
- Тролейбус – 120 грн.
- Трамвай-тролейбус – 130 грн.

2) для студентів вузів з денною формою навчання та учнів професійно-технічних училищ:
Трамвай – 60 грн.
Тролейбус – 60 грн.
Трамвай-тролейбус – 65 грн.

3) для учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів:
Трамвай – 30 грн.
Тролейбус – 30 грн.
Трамвай-тролейбус – 32 грн. 50 коп. Читайте також:
Житомир не закупить 40 б\в тролейбусів ЮМЗ Т2 2000-2002р. у Києва? 
Чи розвивається житомирський електротранспорт? 
>

related posts

ВК