23 февр. 2011 г.

Снегопад в Житомире


Певно зима під кінець свого панування вирішила нагадати, хто цієї пори господар,
і з вихідних без перерви засипала Житомир снігом))


Комунальники звітуючи міській владі про виконану роботу жалілися, що економили бензин, і що сніг йде весь час, і зроблена ними робота зводиться нанівець.

Та ось вчора сніг перестав йти цілодобово,  і техніка вилізла на вулиці, особливо раритетною виглядає снігоприбиральна машина з лопастями, ви ще побачите її на фото.

Кожен снігопад сприймав по своєму.... мабуть не один водій кляв його.. і не одна двірничка стогнала, розчищаючи лопатою свою територію...) Лопати.... що таке лопати і що з ними робити -довелось згадати багатьом  -  тут і там люди потрохи вилазили і починали відкидати сніг від під’їздів... магазинів... дворів...хвірток...гаражів...діставати з полону машини.

Але як і кляли, так і щиро раділи -  скільки дітей раді були такому снігу)) Коли вони його так багато бачили...?) Та що там діти, багатьом нам це теж припало по душі.. а ввечері місто засипане снігомвиглядало особливо... хоча чого виглядало, воно й зараз ще таке)

Сніг завдав і багато  проблем, особливо власникам машин - кількість дтп стрімко зросла, багато ігнорують зимову гуму... а потім за це розплачуються.

Судячи з прогнозів синоптиків сніг ще буде, але вже не такий інтенсивний.
Пропоную Вам подивитися що було у центральній частині міста вчора)
>

related posts

ВК