19 февр. 2011 г.

Вінниця отримала трамваї - Житомир пасе задніх!


Незабаром в Житомирі зросте ціна на проїзд в громадському транспорті.

Як завжди першими вартість проїзду прагне підняти міське ТТУ, і як правило за ними те саме роблять приватні підприємці «маршрутчики».


В цьому році проїзд в міському електротранспорті може сягнути 1,5 гривні, в той час, коли в сусідньому Хмельницьку тільки наприкінці 2010 року вартість проїзду зросла до 1 гривні.

Невже керівники ТТУ вважать, що підвищення ціни на проїзд вирішить їх проблеми?

ТТУ потрібно скласти план стратегії, розвитку електротранспорту та брати приклад з інших міст країни. 

Вінниця, південний сусід Житомира, має одне з найкращих ТТУ в Україні. Вінниця співпрацює з Цюрихом, який безкоштовно передав місту більше 200 трамваїв та деталі до них.

ТТУ Вінниці активно розвиває автобусний рух. В грудні 2010 року, Вінниця заключила договір з ЛАЗ про лізинг 33 (!) нових низько-полих  автобусів, для поповнення комунального автопарку.

І це тоді, коли Житомир не може навіть розрахуватися за 5 б\у трамваїв, придбаних  у тієї ж Вінниці.

Чому наші сусіди активно розвивають громадський транспорт, а Житомир навпаки його вбиває, можливо нам потрібні нові керівники?

З приватними перевізниками справи також не дуже добрі.  Більшість підприємців мають у своєму розпорядженні мікроавтобуси, які, м'яко кажучи, не дуже затишні. Найбільш популярні це "Рута". В них зовсім не затишно їздити, а влітку вони взагалі перетворюються в "сауни на колесах". 

Чому міська влада дозволяє "вигравати" тендер перевізникам з таким транспортом, чому електротранспорт вмирає в місті, чому в сусідніх обласних центрах все гаразд з міським транспортом?

Відповіді поки не має, але все ж  ми маємо надію, що міська влада отямиться та зробить все для покращення стану міського транспорту, за ради нас з вами, житомирян.


Пропоную Вам порівняти що ми маємо, а що у наших сусідів:

Житомир 

Житомир

Житомир
Житомир

Луцьк

Суми 

Хмельницький

Вінниця

Автор публікації: Ігор Щербаков (zt-gregori)
Фото з джерела: http://fotobus.msk.ru/ 

>

related posts

ВК